Рефлексія
Я зрозуміла, як само можна ефективно використовувати
інформаційно-комунікаційні технології під час роботи над проектом з учнями з
метою їх підтримки та оцінювання виконаних робіт. Завдяки різним формам і
методам оцінювання під час виконання роботи можна використовувати оцінювання
декілька разів - на початку роботи. в процесі виконання проекту та наприкінці
роботи. Завдяки створенню тестів, анкет, електронних таблиць учні не тільки
перевіряють власний рівень, але й вчаться поступово здійснювати самооцінювання
та взаємооцінювання виконаної роботи, а вчитель може прослідкувати загальний
рівень активності класу та активність і ефективність роботи кожного учасника
проекту.
Немає коментарів:
Дописати коментар