Рефлексія
Сьогодні я дізналася як можу
використовувати Інтернет-ресурси з метою підтримки свого викладання історії в школі для надання корисної допомоги учням у навчанні, а
саме: створення відповідних тестів різних рівней (з диференціойваними
запитаннями для учнів) до пройденої або наступної теми семестру, які я можу
розіслати на електоронну адресу або розмістити на своїй строрінці вікі, в блозі
та таким чином перевірити рівень знань учнів з теми або рівень зацікавленості
лдітей до теми.
Завдяки використанню Інтернет-ресурсів в процесі навчання я зможу виховувати почуття відповідальності дітей у процесі навчання та контролювати і допомагати відповідне використання учнями Інтернет-ресурсів як на уроках, так і в позаурочний час.
Завдяки використанню Інтернет-ресурсів в процесі навчання я зможу виховувати почуття відповідальності дітей у процесі навчання та контролювати і допомагати відповідне використання учнями Інтернет-ресурсів як на уроках, так і в позаурочний час.
Немає коментарів:
Дописати коментар